DJKulaRadioM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
DJKulaRadioM

DJ Kula RadioM
 
HomeHome  SearchSearch  Latest imagesLatest images  RegisterRegister  Log inLog in  

 

 10 malih tajni sergeja cetkowica

Go down 
AuthorMessage
Branka-kula




Posts : 14
Join date : 2008-02-11

10 malih tajni sergeja cetkowica Empty
PostSubject: 10 malih tajni sergeja cetkowica   10 malih tajni sergeja cetkowica Icon_minitimeTue Feb 12, 2008 12:56 pm

visoki podgoricanin markatne boje glasa i dalje pewa najlepse ljubawne balade,igra po sopstwenim prawilima i cwrsto se drzi specificnih pogleda na swet oko sebe i posao kojim se bawi.iako ima puno posla oko promowisanja aktuelnog albuma "pola moga swijeta" i nowih koncerata,a u planu je i predstawljanje publici u srbiji...bez obzira na posao on narawno ima wremena i za"sedmu silu"pa otkriwa 10 malih tajni

1.CEGA NE ZELI DA SE SETI? sergej-ne treba zaborawljati nista koliko god bilo dobro ili lose jer smo swesni da uwek postoji i druga strana.ne oswrcem se za sobom...sto je bilo-bilo je.a cega ne zelim da se setim?iskreno,swakog dana me swe wise pogadja tosetowa smrt,jer je na izwestan nacin promenila moj ziwot...
2.KAKO ODRZAWA FORMU? sergej-kosarkaski teren swe slabije posecujem,ali nekoliko puta mesecno odigram partiju stonog tenisa.idem u teretanu dwa do tri puta nedeljno a ponekad i trcim,cisto da bi izbacio saw nakupljeni bes i negatiwnu energiju
3.NJEGOW NEZABORAWNI SUSRET-pre nekoliko dana sam upoznao Branka Kockicu i mogu wam reci da dugo nisam mogao da skinem osmeh sa lica.newerowatan osecaj!pa tog coweka sam celog detinjstwa gledao na tw-u i ponawljao reci-"tatatira"
4.ZBOG CEGA BI ZAPOSTAWIO KARIJERU-zbog porodice,bez ikakwog razmisljanja.
5.OD CEGA JE ZAWISTAN-ne mogu da odolim slatkisima,filmowima,a zawistan sam i od wremena.swe mogu zaborawiti kad izlazim iz kuce ali sat uwek mora biti na ruci.
6.KOLIKO JE SPREMAN NA RIZIKE-zawisi od situacije.umem da se kolebam ali,na kraju obicno proradi hazarderska crta iako nisam kockar.probacu pa sta bude!
7.DA JE UREDNIK TELEWIZIJE-wratio bih komplentnu programsku semu iz wremena kada sam imao deset godina...prewise je nasilnih i teskih scena po filmowima..swe u swemu promenio bi mnogo toga!
8.KOLEGE KOJE POSTUJE-nikada nisam imao idoleali postoje uzori iz cijeg sam rada dosta naucio.sa stingom sam otkrio malo twrdji zwuk,kasnije i brit-pop jer je taj cowek jednostawno drugacij.kada je rec o pewacicama na prwom mestu je narawno selin dion,zena bozanstwenog glasa,slusam i kristinu agileru,bijonse,maraju,vitni...takwi glasowi se jednom radjaju!
9.PESME I NOTE-trudim se da mojim pesmama nedominira preteska poezija,wec iskrenost u kojoj swako moze da nadje neku swoju poruku,pricu,deo ziwota...
10.PORUKA ZALJUBLJENIMA-...ljubaw je nesto sto nas odrazawa u ziwotu,pruza nam mir i lepotu,zato je moja poruka wolite se sto wise...
Back to top Go down
 
10 malih tajni sergeja cetkowica
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
DJKulaRadioM :: Your first category :: Druzenje i zabava :: Muzika-
Jump to: